Kiğılı Hırvatistan’ın turizm kenti Split’te ilk mağazasını açtı

Global arenada büyüme hedefini sürdüren erkek giyimin moda perakende markası Kiğılı, Hırvatistan’ın turizm başkenti Split’te ilk mağazasını hizmete açtı.

Kiğılı açıklamasına göre, marka, 85 yıllık bilgi, deneyim ve erkek giyim konusundaki uzmanlığını uluslararası düzeyde anlatabilmek ve oradaki tüketicilerin de ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla dünyanın dört bir yanında açtığı mağazalarla yurt dışı atağına devam ediyor.

Doğu ve Batı arasında bir köprü görevi gören Hırvatistan’ın turizm başkenti Split şehrinde, Adriyatik’in en büyük alışveriş merkezi City Center One Mall’da yerini alan mağazasında bölgenin ruhuna uygun rahatlığı, kolaylığı ve stili bir arada sunuyor.

Kiğılı’nın değişen ve gençleşen tasarım çizgisi, multi-fonksiyon kullanım sunan koleksiyonları, 40 bedenden 70 bedene kadar uzanan ürün çeşitliliği, her ana ve herkese uygun kombin çeşitliliği satışa sunulduğu Hırvatistan mağazasında takım elbiselerden, smokine, casual parçalardan ayakkabı, aksesuarlara kadar gündüzden geceye uyarlanabilen, konfor ve stilin bütünleşmesinden doğan tasarımlar ile “Hayatın içinde daha fazla Kiğılı” mottosuyla geniş bir ürün gamı satışa sunuluyor.

“AVRUPA’DAKİ BÜYÜMEMİZE HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmesine yer verilen Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, yurt dışı büyüme ve mağazalaşma sürecini emin adımlarla devam ettiren global marka olma yolculuğuna yaptığı yatırımlarını aralıksız sürdürdüklerini bildirdi.

Suerdem, “Bizim için önemli lokasyonların başında gelen Hırvatistan’daki ilk mağazamızı açmanın gururunu yaşıyoruz. Hırvatistan dünyanın en çok turist alan 20 ülkesi arasında yer alıyor. Ülkenin konumu ve iklimi sebebiyle çok fazla turist ağırlayan, turizm gelirleri yüksek olan bir ülke. Bizde böylesi yükseliş trendi gösteren bir Avrupa ülkesinin en sevilen şehirlerinden biri olan Split’in en gözde alışveriş merkezinde konumlanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Marka olarak kalite ve moda anlayışlarını dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturmak ve dünyanın her yerinde bir Kiğılı tabelasını görmek için çalıştıklarını belirten Suerdem, “Avrupa’daki büyümemize hız kesmeden devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde de hem Hırvatistan’da hem farklı ülkelerde mağaza sayımızı artırarak en sevilen ve tercih edilen erkek giyim markası olmayı hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx