Acun Ilıcalı kızlarıyla kış tatilinde! ‘Hani montun yoktu, kandırıldık’

Seda Başbuğ, Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı ile üç evlilik gerçekleştiren Acun Ilıcalı’nın bu ilişkilerinden dört kızı bulunuyor. Ünlü isim, yoğun iş temposundan fırsat bulduğu her an Banu, Leyla, Yasemin ve Melisa ile vakit geçirmeyi de ihmal etmiyor.

Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz’ın kızları Leyla, geçtiğimiz aylarda 19 yaşına basmıştı. Başarılı yapımcı, kızı için duygusal bir doğum günü mesajı paylaşmıştı:

Canım kızım, seninle her zaman gurur duydum. Beni hep mutlu ettin, iyi ki benim kızımsın. Nice mutlu yaşlarını hep beraber kutlarız inşallah.

“YAŞLANMIYORSUN BE ACUN ABİ”

Ilıcalı, son olarak kızlarıyla birlikte kış tatiline çıktı. Birlikte çekilen karelerini 13.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından “Geleneksel Winter Wonderland gezisi” mesajıyla yayınlayan Ilıcalı’ya, kısa sürede 141 bin beğeni geldi.

Takipçileri, daha önce “20 yıldır montum yoktu” açıklaması yapan ünlü ismin gönderisine; “Zengin fotoğrafı”, “Bizim niye böyle geleneklerimiz yok ki?”, “Acun abi biz de tatil istiyoruz”, “Yaşlanmıyorsun be Acun abi” ve “Maşallah, örnek bir baba ve aile tablosu”, “Hani montun yoktu, kandırıldık!” gibi yorumlar yazdı.

“SEN YANIMDA OLUNCA DEĞİL”

Öte yandan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haziran ayında Leyla Ilıcalı’ya son model bir araba almıştı. Kızıyla birlikte İstanbul trafiğine çıkan Ilıcalı, o anları Instagram hesabından yayınlamıştı.

Ünlü televizyoncu, kızına “Hayırlı olsun, heyecan var mı? İstanbul trafiği seni ürkütüyor mu?” diye sormuştu. Araç kullanan Leyla Ilıcalı’nın, “Teşekkür ederim. Sen yanımda olunca değil” cevabı babasını duygulandırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir