Aslı Bekiroğlu şarkıcılığa göz kırptı! ‘Sesime güveniyorum’

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, ‘Beni Böyle Sev’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Gülümse Yeter’, ‘Yol Arkadaşım’, ‘Jet Sosyete’ gibi projelerde rol alan 28 yaşındaki güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz aylarda gönlünü meslektaşı Sinan Sicimoğlu’na kaptırmasıyla gündeme gelmişti.

Bebek’te köpeklerini gezdirirken görüntülen ikiliden Sicimoğlu, görüntülendiğini fark edince hızlanarak uzaklaşmaya çalışmıştı. Bekiroğlu ise “Sinan yapacak bir şey yok, onlar bizim dostlarımız. Gel yanıma” diyerek sevgilisini yanına çağırdıktan sonra gazetecilere poz vermişti.

“ANA YÜREĞİ”

Aslı Bekiroğlu, önceki gün yine Bebek’te objektiflere takıldı. Köpeklerini gezdirmeye çıkaran ünlü isim, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Ana yüreği” diyerek köpeklerine olan sevgisini dile getirdi.

“ŞARKI SÖYLEMEK İSTİYORUM”

Oyunculuktaki başarısını müzik alanını taşımak istediğini ifade eden Aslı Bekiroğlu, şarkı çıkarmak istediğini açıkladı. Sesine güvendiğini söyleyen Bekiroğlu, şu ifadeleri kullandı:

Şarkı yazıp söylemek istiyorum. Sesime güveniyorum. 6 sene konservatuvar okudum. Kendi kendime şarkı sözleri yazmıştım. Bestelenmedi, duruyorlar. Geceleri arkadaşların arasında söylüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir