Nazlı Sabancı’nın Ailece Yalıda Verdikleri Yılbaşı Yemeğinde Giydikleri Topa Tutuldu

Sabancı Ailesi’nin sosyal medya paylaşımlarını magazin dünyasında yakından takip ediyoruz bildiğiniz gibi. Özellikle Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı’yı. Sosyetik güzel, bu akşam Sabancı Ailesi’nin evde düzenlediği yılbaşı yemeğinde giydiklerini gösterince takipçilerinden düşük not aldı. Yorumlar biraz acımasız olmuş…

Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı çifti, yaklaşık 6 yıldır dolu dizgin bir aşkın içinde.

2017 yılında başlayan ilişkilerini 2021 yılında evlilikle taçlandırmışlardı. Magazinde sıklıkla gördüğümüz ve konuştuğumuz ikili, bu yılın Ağustos ayında ilk bebekleri Arzu Alara’yı kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamışlardı.

Bu ilişkinin medyaya yansıyan ilk gününden beri, Nazlı Sabancı sosyal medyada yakından takip ediliyor.

Kendisinin şimdilerde Instagram’da 408 bin takipçisi bulunuyor. Ayrıca sosyal medyayı son derece aktif kullanmaktan da çekinmiyor.

Bir diğer yandan son dönemde dikkat çeken ve takipçilerinin de sık sık kendisine yazdığı konulardan biri de Nazlı Sabancı’nın değişen tarzı.

Biliyorsunuz ki Nazlı Sabancı’nın tarzı ve giydikleri magazinde de çok konuşulan detaylar arasında. Paylaşım yapmasının ardından kombinlerinin fiyatı öğrenildiğinde ağzımız açık kalıyor.

Ama bundan ziyade, Sabancı Ailesi’nin içine girmesinin ardından tabiri caizse daha da “ağırlaşan” giyimi dikkat çekiyor.

29 yaşındaki Nazlı Sabancı’nın önceden daha spor şıklığı tercih ettiği bilinirken, son dönemlerde tamamen klasik bir tarza kaçıyor olması yorumları beraberinde getiriyor.

Hatta kızı Arzu Alara’nın mevlidinde giymiş olduğu bu Valentino elbise çok konuşulmuştu hatırlarsanız. Tabii fiyatı da buna etkendi.

4.700 euro olduğunu öğrendiğimiz pembe elbise, o dönemin kuruyla 136 bin TL idi.

Nazlı Sabancı, bugün de Sabancı Ailesi’nin evinde düzenlenecek yeni yıl yemeği için hazırlandı!

Siyah midi boy askılı elbisesinin yalnızca sırtındaki fular askı detayında puantiyeler vardı. Ayakkabılarıni ise açık ve turuncu tercih etmiş kendisi.

Saçlarını jilet gibi toplayan Nazlı Sabancı, tarzını takipçilerine beğendiremedi ve yorumlarda resmen topa tutuldu. Çareyi ise yorumları sınırlandırmakta buldu…

Paylaşımının açıklamasına da ‘Ailecek evdeki yeni yıl yemeğimizden…?️??’ yazdı kendisi.

Gelin yorumlara bir de birlikte bakalım neler denmiş…

??

??

??

??

??

??

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir