Razer, Mobil Oyunu yeniden tanımlıyor

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer™, en yeni serileriyle bir kez daha mobil oyun dünyasını ateşledi. Bu lansmana öncülük eden ürünler arasında, yaygın olarak bulunabilen Kishi V2 Pro, Razer Edge’in Avrupa ve Asya genelinde genişletilmiş erişimi ve Kishi V2 for iPhone ve Kishi V2 Pro for Android’in yeni Xbox Sürümleri yer alıyor.

Razer Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Razer olarak, mobil oyunlarda mümkün olanın sınırlarını zorlamaya inanıyoruz” dedi. “Kishi V2 serisi ve Razer Edge’in genişletilmiş kullanılabilirliği ile oyunculara, mobil oyunların sunduğu tüm potansiyelden yararlanma olanağı sağlıyoruz.” 

Android için Razer Kishi V2 Pro – Hardcore Mobil Oyun

Mobil oyun deneyimini zirveye taşıma tutkusundan doğan Kishi V2 Pro, başlangıçta yalnızca Razer Edge ile sunuluyordu. Artık ayrı olarak satılacak cihaz sadelik tutkunları ve meraklılar için geniş çapta stokla mevcut olacak. 

HyperSense Haptics, genişletilebilir köprüyle evrensel uyum ve hem PC hem de konsol oyunlarını stream ederek oynama yeteneği gibi özelliklere sahip konsol sınıfı oyunlar için Kishi V2 Pro, geçişli şarjla (passthrough charging), ve 3,5 mm ses aracılığıyla ultra düşük gecikmeli en yüksek oyun performansını korur. Razer Nexus 3.0 Uygulaması ile eşleştirildiğinde ise konu oyun oynamaktan çıkp yeni bir deneye dönüşür.

 

Razer Edge – Mobile Oyunu Kusuruzlaştırdı

Devrim niteliğindeki Razer Edge, ABD’yi domine ettikten sonra Avrupa ve Asya’nın seçkin bölgelerinde beklenen çıkışını yapıyor. 

Snapdragon® G3x Gen 1 Oyun Platformu tarafından desteklenen ve pürüzsüz 144Hz yenileme hızına sahip canlı 6.8 inç AMOLED ekrana sahip elde taşınır bu oyun harikası, oyuncuları her yerde AAA oyunlarla dolu bir dünyaya sürüklüyor.

Razer Kishi V2 Xbox Edition serisi – Mobil ve konsolun mükemmel birleşimi

Xbox iş birliği ile tasarlanan resmi lisanslı Xbox Edition kontrolcüler, Razer’ın mobil oyun alanındaki en yeni güncellemesidir. Android için Razer Kishi V2 Pro (Xbox Sürümü) ve iPhone için Kishi V2 (Xbox Sürümü), ödüllü el konsollarının mirasını temel alıp geliştirilerek yüzlerce AAA Xbox oyununun mobil olarak iOS ve Android platformlarında oynatılmasına olanak tanıyor. Bu kumandalar hassas kontroller, ergonomik konfor, ikonik Xbox düğme düzeni ve beyaz rengin estetiğini sunar.

Eleştirmenlerce beğenilen ve D-pad, aksiyon tuşları ve tetik düğmeleri altında bulunan, Razer dokunsal mikro anahtarlarından Xbox Uzaktan Oynatma ve Xbox Bulut Oyun deneyimleri için kullanılan Xbox düğmesinin tanıdık işlevlerine kadar her özellik, Xbox ve Razer’ın kalite ve bilinirliliğini yansıtıyor. Tüm bunlar aynı zamanda Xbox Cloud Gaming, Xbox Remote Play, desteklenen yayın platformları ve yerel oyunlarla sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Razer Kishi V2 Xbox Edition serisi bir kontrol cihazından daha fazlasıdır. Bu ürün serisi aynı zamanda Razer ve Xbox arasındaki kalıcı iş birliğinin bir kanıtı olmanın yanı sıra oyunculara konumlarına bakılmaksızın en iyi AAA oyun deneyimini sunmaya çalışarak, bir konsol kullanma deneyiminin geleneksel kısıtlamalarını aşar. Bu çığır açan kontrolörler yalnızca ABD ve Kanada’da mevcuttur.

Razer Nexus 3.0 – Yeni Bir Mobil Oyun Diyarının Kilidini Açın

Bu ayın başlarında kullanıma sunulan Razer Nexus 3.0 Uygulaması, Razer Edge ve Kishi V2 kullanıcılarına hiçbir ek ücret ödemeden bir hazine sunuyor. Kullanıcılar, Nexus 3.0 üzerinden geniş bir kütüphaneye erişebilir ve binlerce oyunu keşfedip oynayabilirler. 

İster iOS ister Android olsun, seçilmiş kategoriler ve düzenli olarak yenilenen oyun listeleri ile otomatik oynatılan fragmanlar, oyun keşfini kolaylaştırır. Yalnızca dokunmatik ekranlı bir oyunun kontrol cihazıyla uyumlu olmasını isteyenler için, Android’deki Sanal Kontrol Modu bu isteği gerçeğe dönüştürür. Razer Nexus 3.0, Google Play Store ve iOS App Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebilir.

Bu çığır açan ürünler, Razer’ın sadık meraklı topluluğu için oyun deneyimini geliştirme konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır.

 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Kishi V2 Pro for Android
129.99$ / 149.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Edge – Artık Seçili Avrupa ve Asya-Pasifik Pazarlarında mevcut
399.99$ / 499.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 for iPhone (Xbox Edition)- ABD ve Kanada 
119.99$ USD 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 Pro for Android (Xbox Edition)- ABD ve Kanada 
149.99$ USD 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 23 Ağustos 2023

Razer Kishi V2 for iPhone ve Razer Kishi V2 for Android her ikisi de dünya çapında 99,99$ / 119,99€ fiyatla satışa devam ediyor.
 

RAZER HAKKINDA

Razer™, Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından. yapılmış dünyanın lider yaşam tarzı markasıdır. 

Razer’ın üç başlı yılan ticari markası, küresel oyun ve espor topluluklarında en çok tanınan logolardan biridir. Her kıtayı kapsayan bir hayran kitlesine sahip olan Razer, dünyanın en büyük oyuncu odaklı donanım, yazılım ve hizmet ekosistemini tasarlayıp inşa etmektedir.

Razer’ın ödüllü donanımı, yüksek performanslı oyun çevre birimleri ve Blade oyuncu dizüstü bilgisayarlarını içerir.

200 milyondan fazla kullanıcısı olan Razer’ın yazılım platformu, Razer Synapse (Nesnelerin İnterneti platformu), Razer Chroma RGB (binlerce cihazı ve yüzlerce oyunu/uygulamayı destekleyen tescilli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi) ve Razer Cortex’i (oyun optimize edici ve başlatıcısı) barındırmaktadır.

Razer ayrıca oyuncular, gençler, Y kuşağı ve Z Kuşağı için ödeme hizmetleri de sunar. Razer Gold, dünyanın en büyük oyun ödeme hizmetlerinden biriyken Razer Fintech, gelişmekte olan pazarlarda fintech hizmetleri sağlar.

2005 yılında kurulan Razer’ın merkezi Irvine, California ve Singapur’da olup, bölgesel merkezleri Hamburg ve Şanghay’dadır. Firmanın dünya çapında 19 ofisi vardır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir