Vivo X100 Pro’nun tasarımı resmen ortaya çıktı

Vivo, bu ay sonunda yeni amiral gemisi serisi olan Vivo X100’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Vivo X100 Pro‘nun tasarımı, Vivo’nun ürün müdürü Han Boxiao tarafından bugün tanıtıldı. X100 Pro, mavi dalgacık cam bir arka yüze sahip olup, kamera modülü yıldızlı bir gökyüzü arka planında güneş, ay ve yıldızları andıran göksel öğelerden ilham alıyor. Bu tasarım, yılın en güzel amiral gemisi akıllı telefonu olarak kabul gördü. Bu modelin Vivo X100 Pro olduğu doğrulandı.

X100 Pro‘nun kamerası, T* lens kaplamalı ve Zeiss markalı merkezi konumlandırılmış büyük bir modüle sahip. Ayrıca düşük ışıkta çekim yapabilen sualtı telefoto makro lensi de içeriyor. Akıllı telefon, OmniVision’dan 12 megapiksel IMX663 ultra geniş açılı lens ve 64 megapiksel periskop telefoto lens gibi etkileyici kamera özelliklerine sahip. Batarya ömrü konusunda cihaz, hem 100W kablolu hem de 50W kablosuz şarjı destekleyen 5400mAh’lık güçlü bir bataryaya sahip olacak.

Vivo X100 Pro’nun tasarımı resmen ortaya çıktı

Daha önceki bir duyum hesabına göre Vivo, X100 ve X100 Pro’yu turuncu, beyaz ve mavi renk seçeneklerinde sunmayı planlıyor. Beyaz ve mavi modeller cam arka panelli olacakken, turuncu versiyon arkasında suni deri özellikleri barındırıyor. Ayrıca sızdırılan görsel afişler, deri arka panele sahip bir siyah modelin de varlığını öne sürüyor.

Standart X100 modeli, Dimensity 9300 işlemci, 16GB LPDDR5T RAM ve 1TB UFS 4.0 depolama ile AnTuTu benchmark sonuçlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip bir ekran ve ileri telefoto yetenekleri için yeni bir Vario-APO-Sonnar lensi barındırması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir